Багетна майстерня “Дім Фото”

Багетна Майстерня від фотоцентру «Дом Фото» – найпопулярніша та професійна майстерня в місті Херсон! Про це невпинно твердять відомі художники та задоволені відгуки наших клієнтів. Саме у нас ви знайдете найширший вибір багету на будь-який смак, з найчеснішими цінами та мінімальними термінами виготовлення!

Нашими багетами прикрашені не лише роботи творчих людей, а й шедеври професійних художників! Багетна Майстерня «Дім Фото» – правильний вибір справжнього поціновувача мистецтва!

Багети на будь-який смак

Багетна Майстерня в Херсоні пропонує величезний вибір багету, паспорту, сліпів, вставок та дистанцій. У нас ви знайдете те, що вам справді до вподоби!

Ми підберемо найстильніший «одяг» для вашої роботи:

 • вишивки
 • полотна
 • плакати
 • малюнки
 • картини
 • картини алмазним камінням
 • дзеркала
 • папіруси
 • папертоль
 • вишивка стрічками
 • об’ємні фігури
 • дипломи
 • грамоти

Все це та багато іншого ми оформимо найкращим художнім чином!

Важливо!

Повірте, що відвідування нашої майстерні не залишить вас байдужим! З нами ви переконаєтеся в тому, що оформлення роботи в багет – це ціле мистецтво, чудове естетичне рішення, здатне прикрасити будь-який творчий порив, як особливе явище мистецтва!

Нововведення Багетної Майстерні – єдині у своєму роді!

Ми зібрали цілу команду висококваліфікованих спеціалістів з оформлювальної роботи та інтер’єрного декору приміщення. Багаторічний досвід роботи дозволив напрацювати багато чудових нововведень, яких немає ніде, крім нашої майстерні! Для своїх улюблених клієнтів ми запустили у виробництво Кіот – особливий вид багету, що оформляє ваш витвір мистецтва в оригінально прикрашений «короб» для надання роботі об’ємності. Яскравим і наочним прикладом кіота є ікони, які візуально втоплені вглиб рами, перебуваючи при цьому на відстані від скла.

Кіот – буде чудовим оформленням для будь-якої об’ємної творчої роботи, а саме:

 • папертоль
 • вишивка стрічками
 • вишивка камінням
 • будь-які творчі об’ємні твори

Вже багато років ми успішно займаємося виготовленням «складеного багету». Так, можливо, ви вперше чуєте цей вислів. Чому так? Все тому, що такий вид творчості пропонує лише Багетна Майстерня від ФОТОЦЕНТРУ «Дім Фото» у м. Херсон! Складовий багет дозволять поєднувати одночасно кілька багетів, створюючи приголомшливий ефект “рамка в рамці”. Складовий багет вигідно підкреслить ті чи інші кольори у вашій улюбленій композиції!

Важливо!

Кіоти не тільки ефектно прикрасять будь-яку вашу роботу, але й захистять її від несприятливих факторів, таких як вологість, пил, перепади температури, свічка кіптява, різні механічні пошкодження!

Паспарту – естетика та оригінальність оформлення

Для наших клієнтів з особливим, витонченим смаком ми пропонуємо найширший вибір паспарту від звичайного (класичного), металізованого, бархатистого, текстурного до багету з ефектом паспарту! Багетна Майстерня у Херсоні – місце, де можна знайти ефектне «обрамлення» для втілення будь-якого вашого творчого задуму!

Паспарту – нейтральне поле, що знаходиться між рамою та самою ілюстрацією. Завдяки паспарту створюється об’ємне зображення, на якому акцентується основна увага. Експерименти з кольором і фактурою паспарту дозволять оформити свою художню працю як справжній витвір мистецтва! Сприйняття вашого творіння заграє у нових фарбах естетики, оригінальності та стилю!

Багетна Майстерня в Херсоні може зробити складне паспарту! Нам все під силу, тому що ми любимо свою роботу, а найголовніше – результат наших зусиль! Використання кількох варіантів паспарту – заворожливий процес підбору «одяги» для вашої роботи, тривалість якого може тривати до 2-х годин для отримання приголомшливого результату! Ми можемо сказати з упевненістю – у нашій майстерні будь-яка картина виглядатиме шедевром на мільйон!

Скло – невід’ємна частина оформлення творчості

Скло є невід’ємною частиною оформлення більшості робіт, замовлених клієнтами у фотостудії «Дім Фото».

Скло виконує захисну функцію! Воно захищає картини, фотографії, вишивки, постери, папіруси, аплікації та багато іншого від впливу впливів довкілля. Пил бруд, волога, вицвітання від ультрафіолету – все це може стати причиною псування картини загалом.

До того ж скло надає ілюстрації завершеного вигляду і ще захищає ваше творіння від відбитків пальців, що особливо важливо для крихкого папірусу і глянсових об’ємних предметів. А ви так довго і трепетно ​​працювали над своїм твором мистецтва! Одним словом – під скло слід оформляти ті художні роботи, які вимагають себе дбайливого зберігання.

Багетна Майстерня від фотостудії «Дом Фото» використовує у своїй роботі два види скла:

 • звичайне.
 • антивідблиск.

Різниця між двома стеклами в тому, що коли ви використовуєте звичайне скло, то в цьому випадку ваша робота буде більш яскравою, але в той же час, при попаданні сонячних променів або ж при штучному освітленні, всі зовнішні впливи будуть відображатися у вашій роботі. А ось, наприклад, при використанні антивідблиску скла, не дивлячись на його невелику матовість, відображення на вашій роботі відблисків буде виключено.

Порада!

Для картин намальованих маслом або для робіт на полотні ми не рекомендуємо використовувати будь-яке скляне покриття, оскільки можна втратити ефект фактурності, що надає особливого шарму вашому творінню!

Цікаво знати

Одна з головних переваг антивідблиску скла є його стійкість покриття від подряпин та інших видів механічних пошкоджень. Ця перевага особливо важлива для тих, хто перевозить свої картини з виставку на виставку, для музейних експонатів, для робіт художньої галереї та вернісажу. Покриття антивідблиску знаходиться на зовнішній частині скла, що не допускає відображення подряпин, які на звичайному склі будуть видно неозброєним оком.

Друк на полотні – для найстильніших поціновувачів мистецтва

Зараз все більшої популярності в Україні набирає друк на полотні онлайн , яке має особливий попит у клієнтів «Дім Фото»! Найкращим оформленням надрукованого полотна може бути лише натяг художньої роботи на підрамник.

Багетна Майстерня у м. Херсон виготовляє два види натяжки полотна на підрамник:

 • звичайна.
 • галерейна.

Різниця між двома видами натяжки ілюстрації на підрамник полягає в тому, що звичайна натяжка передбачає білі торці та помітні скоби, тому надалі вона вимагатиме грамотного обрамлення. А ось галерейна натяжка – самодостатня, здатна прикрасити дизайн інтер’єру як панно, без оформлення рамою, з торцями, які є продовженням вашого художнього зображення.

Ну і звичайно не можна упустити той важливий фактор роботи наших досвідчених фахівців, які:

 • підібрали та успішно оформили вже величезну кількість творчих робіт.
 • ефектно та зі смаком «одягли» в багет фотороботи та художні твори для багатьох виставок Херсона і не лише.
 • благополучно впоралися та допомогли дизайнерам та господарям закладів у створенні розкішного та благородного інтер’єру жодного ресторану та готелю.

Лайфхак!

Перед тим як замовити друк полотна у Херсоні, подумайте, будь ласка, заздалегідь його застосування у приміщенні. Тут дуже важливе ваше бачення, як автора власного творіння. Після цього можна сміливо замовити галерейну чи звичайну натяжку на полотно!

Шановні та улюблені клієнти

Багетної майстерні від фотостудії «Дом Фото», якщо ви хочете правильно підібрати багет, довіртеся вашим менеджерам «Дом Фото» і ми зробимо для вас! З нами ваша неймовірно гарна робота засяє новими фарбами, що, поза сумнівом, підкреслить індивідуальність свого творця і стане гордістю вашого затишного будинку!